podnodhreal

Horoskopi, 5 Dhjetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do diskutoni gjere e gjate sot me atë qe keni ne krah, megjithatë serish nuk do bini dakord për shume gjera. Debatet dhe mosmarrëveshjet do...

Horoskopi, 4 Dhjetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Edhe pse situata ne jetën tuaj ne çift do përmirësohet sot, serish nuk do jeni plotësisht te qete pranë atij qe dashuroni. Përjetimet negative...
webtv1
webtv

“I kam thënë rri deri më 25 prill, mos po ndryshon...

Gjatë vizitës në Kukës, kryetari i PD, Lulzim Basha, vizitoi edhe familjen e Myrteza Isiberit. Ai është baba i katër djemve, tre prej të cilëve...
kronika
ekonomi
opinion
game_zone_330
rajonibota
sport
kultura
telegram
dosjaspeciale
xxx
fotosmart1
FOTOLAJM/ Maske me bidonin e ujit ne urban

FOTOLAJM/ Maske me bidonin e ujit ne urban

Nuk ju kishte shkuar ne mendje qe do te shikonit nje dite ne Tirane nje lloj te ri maske plastike. Ne kete foto shfaqet nje […]

FOTO/Mrekullia në QSUT, foshnja 5-muajshe ia del pas një operacioni të komplikuar në zemër

FOTO/Mrekullia në QSUT, foshnja 5-muajshe ia del pas një operacioni të komplikuar në zemër

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndarë një lajm të mirë nga QSUT, ku një foshnje 5 muajshe i është nënshtruar një ndërhyrje mjaft të […]

FOTOLAJM/Momenti kur iriqi përpiqet t’iu shpëtojë flakëve në Kepin e Rodonit

FOTOLAJM/Momenti kur iriqi përpiqet t’iu shpëtojë flakëve në Kepin e Rodonit

Kepi i Rodonit është përfshirë nga flakët mbrëmjen e të martës. Zjarri përfshiu pyllin në afërsi të kishës së Shën Ndout, pronë private e Provincës […]

FOTOLAJM/Realizon amanetin, shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur violinë tek varri i nënës

FOTOLAJM/Realizon amanetin, shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur violinë tek varri i nënës

Fatlinda Thaçi, violiniste me karrierë në Itali është rikthyer në vend për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë. Nënë Myzieni, e ëma e […]

FOTOLAJM/Meta pret Alvin Berishën dhe babanë e tij,12-vjeçari ka ndryshuar shumë

FOTOLAJM/Meta pret Alvin Berishën dhe babanë e tij,12-vjeçari ka ndryshuar shumë

Presidenti Ilir Meta ka pritur ditën e sotme në presidencë Alvin Berishën, 12-vjeçarin që u shpëtua nga kampi Al-Hol në Siri dhe babanë e tij […]