podnodhreal

Horoskopi, 27 Shtator 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Hëna dhe Venusi do të kalojnë tranzit në shenjën tuaj, duke favorizuar momentet e pasionit. Në punë vlera juaj nuk do të vihet në...

Djali i Ardit Gjebrese ndahet me vajzen e biznesmenit te njohur

Dy vite pas fejesës djali i Ardit Gjebrese, Joni , i ka dhene fund fejeses me vajzen e nje biznesmeni te njohur, Merli. Nga ajo...
webtv1
webtv

DIBER/ Konfirmohen 20 nga 22 kandidatet e propozuar nga baza

U krye votimi për kandidatët demokratë, Qarku i Dibrës, votim i cili konfirmon 20 nga 22 kandidatë në garë. Kushtet e rënduara të motit nuk...
kronika
ekonomi
opinion
game_zone_330
rajonibota
sport
kultura
telegram
dosjaspeciale
xxx
fotosmart1
FOTOLAJM/Momenti kur iriqi përpiqet t’iu shpëtojë flakëve në Kepin e Rodonit

FOTOLAJM/Momenti kur iriqi përpiqet t’iu shpëtojë flakëve në Kepin e Rodonit

Kepi i Rodonit është përfshirë nga flakët mbrëmjen e të martës. Zjarri përfshiu pyllin në afërsi të kishës së Shën Ndout, pronë private e Provincës […]

FOTOLAJM/Realizon amanetin, shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur violinë tek varri i nënës

FOTOLAJM/Realizon amanetin, shqiptarja vjen nga Italia për të luajtur violinë tek varri i nënës

Fatlinda Thaçi, violiniste me karrierë në Itali është rikthyer në vend për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë. Nënë Myzieni, e ëma e […]

FOTOLAJM/Meta pret Alvin Berishën dhe babanë e tij,12-vjeçari ka ndryshuar shumë

FOTOLAJM/Meta pret Alvin Berishën dhe babanë e tij,12-vjeçari ka ndryshuar shumë

Presidenti Ilir Meta ka pritur ditën e sotme në presidencë Alvin Berishën, 12-vjeçarin që u shpëtua nga kampi Al-Hol në Siri dhe babanë e tij […]

Rama publikon foton e humbjes se luftes

Rama publikon foton e humbjes se luftes

Kryeministri Edi Rama e ka nisur diten sot me nje portret te vetes me maske. Ai ka postuar nje foto ku ka  vendosur nje maske […]

FOTOLAJM/I shëndetshëm dhe i lumtur, Alvin Berisha mbërrin në Durrës

FOTOLAJM/I shëndetshëm dhe i lumtur, Alvin Berisha mbërrin në Durrës

Nje ndryshim rrenjesor dhe nje mrekulli mund te quhet historia e Alvinit. Pas shpetimit nga kampi famekeq, Alvini ka gjetur ngrohtesi, dashuri dhe gjithe te […]