Foto Smart

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 28 janar 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Vështirësitë ne jetën tuaj ne çift do jete te shumta gjate kësaj dite. Mundohuni te tregoheni paksa me te kuptueshëm sepse përndryshe lidhjes suaj...

Mori Edi Ramën në filmin e ri, Ermal Mamaqi: Më prishi...

Në datën 29 janar në Pallatin e Kongreseve pritet të mbahet premiera e filmit “I Love Tropoja”. Ajo që është përfolur më shumë kohët...

FOTO/Deri në shkretëtirë për t’u martuar, çifti i njohur shqiptar i...

Klea Huta dhe Elgiti janë martuar zyrtartish pas disa kohesh ne nje lidhje dashurie. Lajmin e kane bere te ditur vetë çifti te cilet...

Horoskopi, 27 janar 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ka shume mundësi qe qielli i dashurisë te jete i mbushur me re gjate kësaj dite. Asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar...

Horoskopi, 26 janar 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite goxha e trazuar dhe e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Asgjë nuk ka për te shkuar ashtu si ju e kishit ëndërruar....