Foto Smart

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 19 janar 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Edhe ata persona që do jenë totalisht të përhumbur në dashuri, duhet të bëjnë një hap pas, ose të rrinë në heshtje, pasi parashikohen...

Agron Llakaj shkon persëri në Top Channel…

Agron Llakaj është i ftuari special në puntatën e së shtunës së “Dua të të bëj të lumtur” për të surprizuar një nënë shqiptare,...

Hakmerret Sinan Hoxha, ja çfarë i poston Bes Kallakut

Gjatë ditës së djeshme aktori Bes Kallaku publikoi në rrjete sociale disa foto të 10 viteve më parë të këngëtarit Sinan Hoxha, duket treguar...

Horoskopi, 18 janar 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në fushën...

Ja shqiptari i njohur, që i ofrojnë rol në serialin turk

Drejtori i programacionit të TV Klan, Albert Dumani ishte i ftuar pasditen e sotme tek "Rudina" për të folur mbi serialin e ri që...