Kulture

#ONTOP

#ROZE

Sara shfaqet me Atdheun jashtë emisionit, ja cka per t’i thënë...

Pak ditë më parë konkurentet e “Perputhen”, Sara dhe Geliani u deklaruan për njëri-tjetrin në emision. Pavarësisht kësaj, nuk kanë munguar ngacmimet midis Sarës...

Melisa rrëfehet për lidhjen me Andin, “Olsa më mohoi dashurinë”

Pas konfirmimit të lidhjes me Andin, Melisa ishte e ftuar në emisionin “Roped Ëith Olsi”, ku dhe rrëfeu detaje për lidhjen e saj të...

Maluma në Tiranë, zbulohet data e koncertit

Kengëtari i njohur latin, Maluma pritet të japi për herë të parë një koncert në Tiranë Pritej qe ky koncert të zhvillohej në datën 14...

Horoskopi, 6 Maj 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Koha më e nxehtë mund të vijë në fundjavë, Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Në punë, nëse mendoni se keni përjetuar një...

Horoskopi, 5 Maj 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dita do të jetë pasive dhe nuk do të sjellë ndryshime të mëdha në jetën tuaj. Bëni në heshtje detyrat aktuale, përmirësoni situatën në...