Kulture

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 31 mars 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...

Këngëtarja e njohur feston ditëlindjen në izolim: Pranvera do më gjente...

Këngëtarja Eneda Tarifa ka fatin të festojë ditëlindjen e saj në karantinë. Ne nje lidhje me Nws 24, ajo ka treguar se pranvera do...

Rëndohet gjendja e tenorit të njohur, Plácido Domingo shtrohet në spital

Veterani i operas, Placido Domino, një nga yjet më të mëdhenj të botës, është shtruar në spital me komplikacione të lidhura me koronavirusin e...

Horoskopi, 29 mars 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për...

Dashi Do jeni mendje hapur gjate kësaj dite dhe do pranoni te provoni emocione te reja ne çift. Gjithçka pritet te shkoje me se miri....

Biznesmeni gay shqiptar infektohet me koronavirus, prej ditësh i izoluar në...

Biznesmeni i njohur gay, Elton Ilirjani ka zbuluar se është infektuar me koronavius. Ai ka treguar se kontraktoi virusin kur udhëtoi drejt New York...