speciale

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 20 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Harmonia e brendshme do të jetë në ato nivele që do të bëjë të mundur një gjendje të mirë humori. Vetëbesimi do t’ju ndihmojë...

Horoskopi, 19 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite mjaft e qete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e partnerit tuaja dhe...

Zbulohet gruaja e re e Sokol Ballës, sapo u bënë me...

Moderatori Sokol Balla ka njoftuar se është bërë me fëmijë gjatë një interviste në ‘fit station’, ndërkohë që është mësuar edhe nëna e fëmijës. ”Tashmë...

Horoskopi, 18 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nen ndikimin e madh te Marsit, planetit te dëshirave, do kaloni një dite intensive dhe plot emocione ju te dashuruarit. Here pas here madje...

Horoskopi, 17 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume prioritet se kurrë me pare jetës ne çift. Do ndiheni mire pranë...