xx

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 12 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite shume rutine kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk pritet asgjë e veçante gjate kësaj dite për ata qe...

Fjeti me dikë tjetër, bashkëshortja e Will Smith e pranon para...

Në media bëri bujë deklaratave 27-vjeçarit, August Alsina, i cili u shpreh se kishte fjetur me Jada Smith dhe kishte bekimin e bashkëshortit të...

Horoskopi, 11 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi   Dite mjaft harmonike kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet ta shfrytëzoni ne çdo sekonde sepse periudha te tilla rralle here vijnë ne jete....

FOTO/Ukrainesja që po thyen rekord me gjoksin e saj, kërkon të...

Një boksiere ukrainase ka shenuar rekord sa i takon permasave te gjoksit. Emri i saj është Mila Kuznetsova dhe mban rekordin në Ukrainë përsa...

VIDEO/ Belinda Balluku, e sigurte ne gafen e saj sot ne...

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ishte e nervozuar sot gjatë fjalës së mbajtur ne seancën e radhës ne Parlament ndersa keputi gafen...