xx

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 3 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Sot do kaloni momente shume te lumtura pranë atij qe dashuroni dhe do ndiheni si ne një ëndërr te bukur. Shume gjera kane për...

Moderatorja revoltohet me masat ndaj koronavirusit: Mirë që na morën lirinë,...

Moderatorja e njohur e RTSH-së, Hygerta Sako duket se nuk i ka pritur mjaft mirë shtrëngimin e masave për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Me...

Këngëtari i njohur denoncon rastin: Tani filloi lufta! Veç virusit po...

Këngëtari i njohur Stefi Prifti me anë të një postimi ka treguar se tani po fillon lufta e vërtetë ku përveç virusit po troket...

Aktori shumë i njohur turk mund të jetë prekur nga Covid-19,...

Ditën e djeshme në mediat rozë turke shkruhej se aktori i njohur dhe për publikun shqiptar Kivanç Tatlitug është prekur nga koronavirus. Ato shkruajtën se...

Horoskopi, 1 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Gjatë kësaj dite lodhja do të ndihet kudo. Dashuria do të jetë protagoniste e ditës, ndërkohë që ky do të jetë një moment i...