Rajoni

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 13 Maj 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dita do të jetë e mbarë për të vizituar vende të reja dhe për të udhëtuar. Përshtypjet e freskëta do të kenë nevojë për...

Horoskopi, 12 Maj 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

  Dashi Do të realizoni me sukses zbatimin e masave me anë të të cilave synoni të përmirësoni cilësinë e jetës suaj. Tashmë e keni kuptuar...

Horoskopi, 10 Maj 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Gjatë ditës së sotme do të ndiheni të lodhur, keni shenja të mungesës së vitalitetit. Mundohuni të mbani gjallë energjitë pozitive për të mos...

FOTO/ Sot kanë festë, Aurela poston gëzimin në Instagram

Kreu i PD, Lulzim Basha dhe partnerja e tij, Aurela po festojnë sot përvjetorin e tyre të 16 të martesës. Kjo është një ditë...

Horoskopi, 9 Maj 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dita është e mbushur me energji. Mundësi të mëdha dhe dështimet e rastit mund t’ju shkaktojnë jo pak humbje. Ka shumë mundësi që disa...