Rajoni

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 9 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mos hezitoni te diskutoni hapur sot për te gjitha problemet qe keni pasur ne jetën tuaj sentimentale. Vetëm ne këtë mënyrë do e kaloni...

FOTO/Rudina Dembacaj humbet babain, mesazhi prekës i aktores

Nga rrjetet sociale, aktorja Rudina Dembacaj ka bërë me dije se ka humbur babain e saj. Kujtojmë se prej kohësh Rudina kishte bërë me...

FOTO/Nuset janë gati të martohen, por pandemia i pengon

Pandemia koronavirus ka bërë që dasmat në të gjithë botën të anulohen ose shtyhen, disa nga izolimi dhe të tjera për shkak të distancimit...

FOTO/Vajza e regjisorit të famshëm fejohet me një shqiptar, dedikimi romantik...

Vajza e regjisorit të famshëm Steven Spielberg është fejuar me një djalë me origjinë shqiptare dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë e...

‘Shtatzënia’ e Çiljeta Xhilagës, reagon këngëtarja: Unë nuk i mbaj dot...

Një prej lajmeve më të diskutuara pak javë më parë ishte “shtatzënia” e Çiljetës. Sipas lajmit që qarkulloi me shpejtësi nëpër portale, këngëtarja dhe...