Politika

#ONTOP

#ROZE

Zbulohet skandali dhe mashtrimi i Kylie Jenner, Forbes: Nuk është miliardere

Kylie Jenner nuk është miliadere. Skandalet me familjen Kardashian nuk kane te sosur. Forbes ka shkruar sot se “prodhuesja e në linje makeupi”, Kylie (22vjeç)...

Bebe Rexha tregon hapur momentet e vështira: Prindërit e mi u...

Kengetarja me origjine shqiptare, Bebe Rexha njihet per natyren e saj te drejtperdrejte dhe per sinqeritetin. Ne nje interviste te fundit, mediat e huaja, shkruajne...

Horoskopi, 30 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Probleme më serioze do të përjetojnë çiftet që janë në krizë të thellë, ndërsa të tjerët mund të rrinë të qetë. Mundohuni që të...

Horoskopi, 29 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Atmosfera është plot me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe nga ana financiare. Jeta sociale, ndër të tjera do të intensifikohet shumë dhe do...

Pozicioni qe ul rrezikun e infeksionit me covid 19

Shoqata “Prokore”, që bashkon prostitutat zvicerane, thotë se ka pozicione seksuale që ndihmojnë në uljen e rrezikut të infeksionit koronavirus. “Doggy style” sipas tyre, është...