web tv

#ONTOP

#ROZE

‘Me çfarë leje dole në plazh apo gazetare gjoja?Ndjekësit ngacmojnë moderatoren...

Ne kohet e karantines, ka personazhe te njohur te cilet, teksa kane luksin e levizjes, preferojne te kalojne ditet e izolimit ne shtepite e...

Situatë e sikletshme për profesorin në mësimin online, gruaja del nudo...

Mësimi online është kthyer në te vetmen zgjidhje sa i perket zhvillimit të mësimit ne kushtet e pandemise dhe ka ndihmuar jo pak shkolla...

Gazetarja Anila Basha bëhet nënë

Drejtorja e portalit newsbomb.al, Anila Basha është bërë me fëmijë. Vetë ajo ka njoftuar lajmine mirë si dhe ka prezantuar emrin e bebit që është...

E fejuara shtatzënë e Boris Johnson me koronavirus, shpreh shqetësimin: 6...

E fejuara shtatzënë e kryeministrit britanik, Carrie Symonds, ka zbuluar se ajo është në shërim pasi vuan simptoma të koronavirusit. Ish këshilltarja 32-vjeçare e qeverisë,...

Horoskopi, 8 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nuk do jeni aspak ne humorin e duhur gjate kësaj dite dhe do përballeni me debate te forta me atë qe keni ne krah....