web tv

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 8 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Jeta juaj ne çift do mbrohet gjate gjithë kohës nga yjet gjate kësaj dite. Nuk do keni asnjë lloj mosmarrëveshjeje dhe do ndiheni te...

FOTO/Propozimi për martesë i shkon keq shqiptarit, merr ‘PO’ mes flakëve...

Nje propozim martese e cila ka per te mbetur mend gjate ne memorien e nje cifti ne Angli. Albert Ndreu kaloi dy javë duke menduar...

Horoskopi, 7 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ndikimi i Venusit ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft harmonik gjate kësaj dite. Do i merrni gjerat me më shume seriozitet dhe...

FOTO/Bebe Rexha e sëmurë prej ditësh: E lodhur nga ky infeksion

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka treguar së fundmi se është në gjendje jo të mirë shëndetësore, pasi vuan nga infeksioni i sinusit....

FOTO/Më mirë bjonde apo brune? Marina Vjollca i sfidon të gjithë...

Prej kohësh në botën e televizionit, Marina Vjollcën e kemi parë me një look pothuajse të njëjtë. Megjithatë, duket se moderatorja ka hequr dorë...