Foto Smart

#ONTOP

#ROZE

Raporti per Biden dhe Ukrainen, aludon per konflikt interesi

Në SHBA, dy komisione të Senatit të udhëhequra nga republikanët publikuan të mërkurën një raport me tone politike, ku aludohej se puna e bërë...

FOTO/Rudina Dembacaj surprizohet nga Mark Frroku, ish-deputeti i propozon për martesë...

Aktorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku së fundmi kanë vendosur ta finalizojnë me martesë lidhjen e tyre te bujshme. Lajmin e ka bërë të...

I vendos një emër të padëgjuar më parë, bëhet baba për...

Kryebashkiaku i Ersekës dhe aktori Erion Isai është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë ai përmes një foto të...

FOTO/Fjolla Morina rikthehet me buzëqeshje në rrjetet sociale, bashkohet me personin...

Pasi si përfundim u la në arrest shtëpiak, Fjolla Morina i është rikthyer rrjeteve sociale. Këngëtarja ka qenë kryefjala e mediave rozë për pak ditë,...

Horoskopi, 24 Shtator 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashurisë. Mundohuni që të mos flisni dhe tensionoheni. Në punë do të ketë...