Ekonomia

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 6 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni here pas here me personin qe keni ne...

Horoskopi, 5 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do jeni shume te sinqerte gjate kësaj dite me partnerin tuaj dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli. Nuk priten aspak mosmarrëveshje. Beqaret nuk...

Këngëtarja me famë botërore infektohet nga Covid-19, bën dhe gjestin e...

Këngëtarja e njohur Pink rezultoi pozitiv me COVID-19. Në një status në rrjetet sociale, Pink ka treguar se si dy javë më parë pati...

Horoskopi, 4 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Partneri juaj do jete shume misterioz gjate kësaj dite kjo do ju beje te dyshoni për te. Mos bëni gjera te gabuara qe mund...

Sherr i madh në qendrën e studentëve ku është karantinuar Robert...

Një përleshje fizike ka ndodhur të enjten mbrëma në Qendrën e Studentëve e cila tashmë është shndërruar në karantinë për 500 persona, mes të...