Kronika

#ONTOP

#ROZE

VIDEO/Aurela Gaçe tregon rezervat ndaj gazetarëve: Kemi halle më të mëdha...

Aurela Gaçe u është drejtuar sot të gjitha mediave që i kërkonin një prononcim gjatë periudhës kur ajo ishte e izoluar për 2 javë...

Horoskopi, 31 mars 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat...

Këngëtarja e njohur feston ditëlindjen në izolim: Pranvera do më gjente...

Këngëtarja Eneda Tarifa ka fatin të festojë ditëlindjen e saj në karantinë. Ne nje lidhje me Nws 24, ajo ka treguar se pranvera do...

Rëndohet gjendja e tenorit të njohur, Plácido Domingo shtrohet në spital

Veterani i operas, Placido Domino, një nga yjet më të mëdhenj të botës, është shtruar në spital me komplikacione të lidhura me koronavirusin e...

Horoskopi, 29 mars 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për...

Dashi Do jeni mendje hapur gjate kësaj dite dhe do pranoni te provoni emocione te reja ne çift. Gjithçka pritet te shkoje me se miri....