Opinion

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 21 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Sot do të hasni në pengesa të shumta. Disa prej tyre do i keni krijuar vetë, ndërsa disa të tjera do t’iu kapin në...

Horoskopi, 20 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Harmonia e brendshme do të jetë në ato nivele që do të bëjë të mundur një gjendje të mirë humori. Vetëbesimi do t’ju ndihmojë...

Horoskopi, 19 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite mjaft e qete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e partnerit tuaja dhe...

Zbulohet gruaja e re e Sokol Ballës, sapo u bënë me...

Moderatori Sokol Balla ka njoftuar se është bërë me fëmijë gjatë një interviste në ‘fit station’, ndërkohë që është mësuar edhe nëna e fëmijës. ”Tashmë...

Horoskopi, 18 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nen ndikimin e madh te Marsit, planetit te dëshirave, do kaloni një dite intensive dhe plot emocione ju te dashuruarit. Here pas here madje...