Opinion

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 8 Maj 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dita do të jetë e favorshme për aktivitete të fuqishme dhe stërvitje. Pavarësisht nga pengesat e mundshme, ju do të përpiqeni shumë për të...

Horoskopi, 7 Maj 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mëngjesi do të shoqërohet me rraskapitje dhe nervozizëm të panevojshëm. Mundohuni të përmbaheni ndaj veprimeve drastike, vendimeve dhe konkluzioneve. Sot është një ditë e...

Sara shfaqet me Atdheun jashtë emisionit, ja cka per t’i thënë...

Pak ditë më parë konkurentet e “Perputhen”, Sara dhe Geliani u deklaruan për njëri-tjetrin në emision. Pavarësisht kësaj, nuk kanë munguar ngacmimet midis Sarës...

Melisa rrëfehet për lidhjen me Andin, “Olsa më mohoi dashurinë”

Pas konfirmimit të lidhjes me Andin, Melisa ishte e ftuar në emisionin “Roped Ëith Olsi”, ku dhe rrëfeu detaje për lidhjen e saj të...

Maluma në Tiranë, zbulohet data e koncertit

Kengëtari i njohur latin, Maluma pritet të japi për herë të parë një koncert në Tiranë Pritej qe ky koncert të zhvillohej në datën 14...