Dosje

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 17 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume prioritet se kurrë me pare jetës ne çift. Do ndiheni mire pranë...

Horoskopi, 16 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni vetëm atë që është e nevojshme. Të ardhurat ekonomike janë të nevojshme urgjentisht për të...

Horoskopi, 15 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do jeni me kërkues ndaj partnerit tuaj sot dhe ndonjëherë do e teproni. Fatmirësisht ai do jete ne humor dhe nuk do mërzitet ne...

“Edhe 100 tata” Aurela Basha uron të atin me foton e...

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të PD-së Lulzim Basha ka bërë një urim special në rrjetet sociale. Ajo i ka uruar ditëlindjen babasë së...

Horoskopi, 14 Janar 2021/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do ëndërroni me shume nga sa duhet sot ju te dashuruarit dhe ka rrezik qe gjerat t’iu dalin jashtë kontrollit. Mundohuni te riktheheni me...