Dosje

#ONTOP

#ROZE

Moderatorja e njohur e konfirmon: S’do jem më në “Portokalli”

Nje tjeter imazh televiziv i Top  Channel largohet nga ky ekran, per tu zhvendosur diku tjeter. Behet fjale per moderatoren e njohur Xhemi Shehu, e...

VIDEO/Stresi bën pjesë të këngës Elvana Gjatën dhe zbulon arsyen

Ditën e djeshme,reperi i njohur  Stresi solli për publikun shqiptar një projekt të ri, i cili kësaj here vinte si bashkëpunim. Ai bashkoi forcat me...

Horoskopi, 13 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Te dashuruarit nuk do arrijnë dot te përjetojnë emocionet qe aq shume kane pritur dhe do kenë një dite tejet te zakonshme. Priten takime...

Pas 10 vitesh, këngëtares shqiptare i vjedhin “Facebook-un”

Pre e hakerave ka rene dhe diva e muzikes shqiptare, Aurela Gaçe.  Gaçe ka njoftuar se i kanë vjedhur faqen e saj në “Facebook”. Lajmin...

Horoskopi, 12 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Marrëdhënia me partnerin nuk do jete aspak e keqe gjate kësaj dite. Do i kaloni te gjitha vështirësitë dhe do ndiheni shume me mire....