Video

#ONTOP

#ROZE

Ishte te emisioni i Luanes, por rezulton me covid kengetarja e...

Kemgetarja Manjola Nallbani ka rezultuar pozitive me koronavirus qe nga java e kaluar dhe fare pak kohe pasi ka regjistruar per emisionin e Luana...

Horoskopi, 30 Nëntor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dita është e mirë për korrigjimin e planeve dhe plotësimin e tyre. Hiqni dorë nga shpresat e paarsyeshme dhe kjo do të lejojë që...

Rita Ora uron pavaresinë ashtu siç nuk i shkon ne mendje...

Rita Ora ka uruar festen e pavaresise me nje nje pale kepuce me shqiponje dykrenore qe i ka mbathur nderkohe qe trupi eshte afruar...

Horoskopi, 29 Nëntor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Marrëdhënia ne çift do lere për te dëshiruar gjate gjithë kësaj dite. Nuk do merreni vesh për asgjë me personin qe keni ne krah...

Horoskopi, 28 Nëntor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditët e fundit janë në anën tuaj. Në punë, ju jeni shumë energjik dhe...