droni

59240 Postime 1 Komentet

Ilaçet e përdorura kundër Covid shkaktojnë çrregullime mendore

Ilaçet e përdorura kundër Covid-19 në fazën e parë të urgjencës, klorokina ose hidroksiklorokina, mund të shkaktojnë çrregullime psikiatrike, sjellje të shoqëruara me vetëvrasje. Agjencia...

Vrasja e kryeshkencetarit berthamor iranian, akuzohet per perfshirje edhe MEK qe...

Irani nuk fajesuar vetem Izraelin per vrasjen e kryeshkencëtarit bërthamor iranian, Mohsen Fakhrizadeh. Sipas BBC, drejtuesit e lartë ushtarakë të Iranit thanë se gisht në...

AGRON GJEKMARKAJ/ Pse harrohet Ahmet Zogu për ditën e Pavarësisë

Festa e Pavarësisë dhe e Çlirimit, të cilat i festojmë të ndarë, 28-29 Nëntori, si asnjëherë tjetër, u përcollën me bezdinë e një angarie. Kovidi...

Foto/ Ora policore Kosovë bllokon hyrjen e Prishtinës

Për shkak të vendimeve të Qeverisë së Kosovës kundër përhapjes së koronavirusit është vendosur që në orën 19:00 të fillojë ora policore. Këto  pamje janë...

Horoskopi, 1 Dhjetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mos e lini për asnjë moment pas dore partnerin tuaj sot sepse mund t’iu lindin debate dhe mosmarrëveshje te mëdha me vone. Beqaret do...

“Facebook bllokon JOQ pas ankesave te censorëve të qeverisë”

Ish-Kryetarja e Komisionit te Medias Albana Vokshi reagon pas mbylljes te faqes me 2 milione ndjekes ne facebook "JOQ Albania": Edi Rama po censuron...

5 vetëvrasje te spitalet Covid, asnjë konkluzion nga hetimet e Prokurorisë

Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për rastin e vetëvrasjes së Hasan Mirës, pacienti i infektuar me COVID-19 që u vetëhodh nga ballkoni i...

Merkel:Turqia ka karakter agresiv dhe provokues, nuk ka përparime me BE

Kancelarja gjermane Angela Merkel i ka konsideruar 'agresive dhe 'provokuese' veprimet e Turqisë më Mesdhe dhe shtoi që kthimi i anijes kërkimore "Oruc Reis"...

Pollo i rikthehet idesë së tij të 2003 për datën e...

Ish zv/Kryeministri Genc Pollo ka rikthyer venendjen tek nje zgjidhje ne lidhje me daten e clirimit,  je zgjidhje qe ai e propozoi ne vitin...

“Për 2 muaj, Olta Xhaçka përdori 22 herë helikopterin ushtarak për...

Fakte të reja të abuzimit me pushtetin dhe fondet publike, sipas tyre jane publikuar sot nga PD. Për 2 muaj, Olta Xhaçka përdori 22...