droni

61109 Postime 1 Komentet

Garo: Për 8 vite fqinjët lëvizën para, Shqipëria pas. E keni...

Zëdhënësja e fushatës së PD, Floriana Garo  u kujtoi votuesve shqiptarë se sa pas fqinjëve të vet ka mbetur Shqipëria. Garo tha se Mali...

Basha në Vorë: Aleanca për Ndryshim po fiton. Rama që nuk...

Vora ishte ndalesa e radhës të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Në fjalën para qytetarëve të Vorës, Basha tha se Aleanca për Ndryshim...

Basha me qytetarët në Zadrimë: Rama e di se do të...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është surprizuar nga mbështetësit e PD në Blinisht, të cilët i kanë bërë një pritje entuziaste me makina....

LAJMI I FUNDIT/ Bien ndjeshëm infektimet dhe viktimat, 2 humbje jete...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2480 testime, 442 të shëruar, 138 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë...

PD: Fluturimet nga Kukësi si hapja e negociatave, aeroporti i paçertifikuar,...

PD ka deklaruar sot pasdite se aeroporti i Kukësit është një tjetër premtim i pambajtur i Ramës. Sikurse thekson PD në një deklaratë për...

Basha në Fushë-Arrëz: Ora e ndryshimit po vjen! Ndryshimi është në...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është ndalur edhe në qytetin e Fushë-Arrëzit, i cili është pritur me entuziazëm nga qytetarët dhe simpatizantët e...

Basha në Pukë: Ora e ndryshimit po vjen! Do të jenë...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndalesën e radhës e pati në qytetin e Pukës. Në fjalën përshëndetëse, lideri i opozitës tha se 25...

VIDEO/ Ulet avioni i parë në aeroportin e Kukësit

Është ulur në orën 15.50 të së dielës së 18 prillit avioni i parë në aeroportin ‘Zajed, flatrat e veriut”, të Kukësit. Aeroporti po...

Rama niset për Kukës me avionin treçereku bosh që erdhi nga...

Avioni i Air Albania ka marrë në Rinas Kryeministrin Rama dhe më pas është nisur për në Kukës, një udhëtim që zgjat me pak...

Kampionati simbolik i të rinjve demokratë, Gazment Bardhi: Do ta rikthejmë...

Të rinjtë demokratë të Qarkut të Elbasanit organizuan një minikampionat futbolli. Në ceremoninë e mbylljes, ishte i pranishëm Drejtuesi Politik, Gazment Bardhi, kandidatët për...