droni

61109 Postime 1 Komentet

Aeroporti i Kukësit, rikonstruksioni në 2020 kushtoi më shtrenjtë se ndërtimi...

Sot kryhet fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit ‘Zayed, Flatrat e Veriut’, me një fluturim nga Londra të Air Albania. Avioni “Air Albania” fillimisht...

Basha rrëfen historinë e dashurisë me Aurelën: Ishim 18 vjeç…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së bashku me bashkëshorten Aurela kanë rrëfyer për herë të parë së bashku në një studio televizive njohjen...

LUÇIANO BOÇI/ Transporti është e ardhmja

Nga Luçiano Boçi Debati për transportin në Shqipëri të kujton paksa atë dilemën “veza pulën apo pula vezën?”… Elbasani në fakt i ka të dyja. Transporti...

“Dashuri diktatori”, një roman i bukur dhe tronditës nga Xhevat Mustafa

Nga Josif Doja, poet dhe publicist Pas përmbysjes se regjimit komunist më 22 mars 1992 publicistit Xhevat Mustafa, të mirënjohur gjatë 21 viteve punë si redaktor...

Basha nga Kukësi: Kukësi i zbrazur nga emigracioni. Edi Rama, shkaktari...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në rrugëtimin jug-veri ka bërë një ndalesë edhe në qytetin e Kukësit. Në fjalën përshëndetëse, kreu i opozitës...

SHIK I PS/ Rama fsheh pas patronazhistëve vjedhjen e të...

Kryeministri Rama po fsheh skandalin e përdorimit të të dhënave personale të qytetarëve shqiptare për nevoja elektorale të PS. Sot ai u thuri lavde patronazhistëve...

“DORIANI” zbërthehet edhe më shumë, i penduari thellon skandalin e PS...

Kur raportuam përvetësimin e të dhënave personale për 910 mijë banorë të Tiranës nga Partia Socialiste për fushatën e 25 Prillit, e kemi theksuar...

EMRAT/ Kush po blen vota për PS në Durrës, Paloka denoncon...

Drejtuesi Politik i PD për Qarkun e Durrësit, Edi Paloka, denoncoi sot në një konferencë shtypi, me emra personat që janë përfshirë në shitblerjen...

Basha nga Hasi: Pa larguar Ramën nuk ka ndryshim! Trau i...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndalesën e radhës e pati në qytetin e Has. Duke bërë thirrje për një bashkim të madh drejt...

KQZ i heq PS billbordet me Metën, ndalon PD të reklamojë...

KQZ kërkon sot nga Partia Demokratike heqjen e posterave propagandistikë nga godina e Universitetit Politeknik të Tiranës. Po ashtu KQZ i drejtohet PS-së, heqjen e...