Gjej Pune

#ONTOP

#ROZE

Në izolim në Kukës, zbulohet kush personazh i njohur ka shkuar...

Këngëtarja Fjolla Morina është e izoluar në një shtëpi në Kukës pas caktimit të masës “arrest shtëpie” për shkak se u kap me 2...

Horoskopi, 1 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Lajme të mira do të ketë në fushën sentimentale. Marsi do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj dhe brenda fundit të vitit do...

FOTO/E dashuruar ‘kokë e këmbë’, Rezarta ndan momentet intime me Ermal...

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuar. Ata nuk ngurojnë herë pas here të ndajnë momente...

Horoskopi, 30 Shtator 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ata që janë vetëm nuk duhet të druhen dhe nuk duhet të mendojnë se janë të pafat, vetëm sepse mbështeten tek njerëzit e gabuar....

Horoskopi, 29 Shtator 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Më në fund në fushën sentimentale do të jeni më të qetë gjatë kësaj dite. Sa i takon punës, kjo nuk është një periudhë...