Tekniku në shtëpinë tuaj, ideja që po ndryshon shërbimin

0Shares
0

Shpeshherë është më e vështirë të gjesh një elektricist apo hidraulik se sa një jurist në Tiranë. Metropoli shqiptar po shkon drejt 1 milionë banorë dhe nevoja për shërbim cilësor, në kohë dhe pa kosto ekstra për çdo problem elektrik apo hidraulik në shtëpinë tona është gjithnjë e kërkuar.

Por së fundmi një shërbimi i ri po ndryshon këtë shërbim duke fituar vëmendje dhe sukses. www.treshi.al është një iniciativë e disa të rinjve në Tiranë të cilët në bashkëpunim me profesionistë të lirë bëjnë të mundur që në çdo moment, vetëm me një telefonatë, shërbimi i elektricistit, hidraulikut apo teknikut të kondicionerit të vijë menjëherë pas një kosto ekstra. Tashmë Treshi.al ka fituar vëmendjen e disa investitorëve të cilët duan ta kthejnë në një shërbim për të gjithë vendin.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje