Gjej Pune

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 11 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi   Dite mjaft harmonike kjo e sotmja për te dashuruarit. Duhet ta shfrytëzoni ne çdo sekonde sepse periudha te tilla rralle here vijnë ne jete....

FOTO/Ukrainesja që po thyen rekord me gjoksin e saj, kërkon të...

Një boksiere ukrainase ka shenuar rekord sa i takon permasave te gjoksit. Emri i saj është Mila Kuznetsova dhe mban rekordin në Ukrainë përsa...

VIDEO/ Belinda Balluku, e sigurte ne gafen e saj sot ne...

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ishte e nervozuar sot gjatë fjalës së mbajtur ne seancën e radhës ne Parlament ndersa keputi gafen...

Horoskopi, 10 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ndikimi i yjeve do jete shume i madh gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Ata do ju drejtojnë ne rrugën e duhur dhe...

Këngëtarja dhe deputeja shqiptare infektohet me koronavirus

Këngëtarja dhe njëkohësisht deputetja e PDK Eliza Hoxha është testuar për koronavirus dhe ka dalë pozitive. Këtë lajm e ka dhënë vetë ajo përmes...