Gjej Pune

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 23 Shtator 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, por ju duhet të jeni të vendosur që të gjeni të gjitha zgjidhjet për problemet tuaja. Megjithatë...

FOTO/Rikthehet fuqishëm Elvana Gjata, çmend rrjetin me pozat e fundit

Elvana Gjata është shkëputur nga muzika, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë  shumë të distancuar dhe nga rrjetet sociale. Së fundmi,...

Horoskopi, 22 Shtator 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Bëni kujdes! Në muajt e kaluar nuk kanë munguar konfliktet në dashuri. Por mos u druani, pasi me maturinë e duhur do të përjetoni...

Këngëtarja shfaqet e fashuar dhe me paterica, tregon si e ka...

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale, por së fundmi ajo nuk kishte postuar asnjë foto në Instagram. Enca është shfaqur me paterica dhe...

Dosja e plotë/Zbulohet kush ia dhuroi armën Fjolla Morinës, këngëtarja shtatzënë

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina, e cila u kap në pikën Kufitare të Morinës me një pistoletë në çantë dhe 20 fishekë në makinë,...