Ekonomi

#ONTOP

#ROZE

VIDEO/ Belinda Balluku, e sigurte ne gafen e saj sot ne...

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ishte e nervozuar sot gjatë fjalës së mbajtur ne seancën e radhës ne Parlament ndersa keputi gafen...

Horoskopi, 10 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ndikimi i yjeve do jete shume i madh gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Ata do ju drejtojnë ne rrugën e duhur dhe...

Këngëtarja dhe deputeja shqiptare infektohet me koronavirus

Këngëtarja dhe njëkohësisht deputetja e PDK Eliza Hoxha është testuar për koronavirus dhe ka dalë pozitive. Këtë lajm e ka dhënë vetë ajo përmes...

Horoskopi, 9 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mos hezitoni te diskutoni hapur sot për te gjitha problemet qe keni pasur ne jetën tuaj sentimentale. Vetëm ne këtë mënyrë do e kaloni...

FOTO/Rudina Dembacaj humbet babain, mesazhi prekës i aktores

Nga rrjetet sociale, aktorja Rudina Dembacaj ka bërë me dije se ka humbur babain e saj. Kujtojmë se prej kohësh Rudina kishte bërë me...