Kryesore

#ONTOP

#ROZE

FOTO/Karantina e ka rikthyer Alban Skënderajn në vitin 2005, këngëtari bëhet...

Karantina per shume persona, qofshin keta dhe te famshem, ka dhene pasojat e para, referuar dhe pamjes fizike. Kjo i ka ndodhur dhe kengetarit Alban...

Horoskopi, 7 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Shikoni ne te shkuaren tuaj per te gjetur pergjigjet qe po kerkoni. Gjerat nuk jane sic e mendonit dhe do tju duhet te tregoheni...

Horoskopi, 6 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni here pas here me personin qe keni ne...

Horoskopi, 5 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do jeni shume te sinqerte gjate kësaj dite me partnerin tuaj dhe çdo gjë do shkoje për mrekulli. Nuk priten aspak mosmarrëveshje. Beqaret nuk...

Këngëtarja me famë botërore infektohet nga Covid-19, bën dhe gjestin e...

Këngëtarja e njohur Pink rezultoi pozitiv me COVID-19. Në një status në rrjetet sociale, Pink ka treguar se si dy javë më parë pati...