Kryesore

#ONTOP

#ROZE

Rita Ora uron pavaresinë ashtu siç nuk i shkon ne mendje...

Rita Ora ka uruar festen e pavaresise me nje nje pale kepuce me shqiponje dykrenore qe i ka mbathur nderkohe qe trupi eshte afruar...

Horoskopi, 29 Nëntor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Marrëdhënia ne çift do lere për te dëshiruar gjate gjithë kësaj dite. Nuk do merreni vesh për asgjë me personin qe keni ne krah...

Horoskopi, 28 Nëntor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Mund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditët e fundit janë në anën tuaj. Në punë, ju jeni shumë energjik dhe...

Ministri Klosi nuk heq dore nga deklarata se “valet e muzikës...

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi ka deklaruar se nuk terhiqet nga deklarata e tij se “valët e muzikës përhapin virusin”. “I qendroj asaj që kam...

Horoskopi, 27 Nëntor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite shume e kontrastuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni mosmarrëveshje me partnerin dhe asgjë nuk ka për...