Kronika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 9 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. Do përjetoni emocione te vazhdueshme pranë partnerit tuaja dhe do e dashuroni akoma...

Shuani kuriozitetin, sa paguhen blogeret shqiptare për një postim

Shqiperia ka blogere pafund, dhe keta te fundit po shtohen dita dites. Mbase disa prej nesh janë kuriozë të dinë se sa paguhen ato për...

FOTO/Manjola Nallbani, një 52-vjeçare me linja trupore si adoleshente

Pas Eli Fares dhe Irma Libohoves qe habiten fansat me format trupore, prapa nuk mbetet as Manjola Nallbani. Këngëtarja e  njohur Manjola Nallbani është dalluar...

“Shoku im i mirë’, Bes Kallaku dedikim prekës për milionerin që...

Aktori i njohur Bes Kallaku, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka treguar se ka humbur shokun e tij më të mirë. Në foton...

Horoskopi, 8 Gusht 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Jeta juaj ne çift do mbrohet gjate gjithë kohës nga yjet gjate kësaj dite. Nuk do keni asnjë lloj mosmarrëveshjeje dhe do ndiheni te...