Kronika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 28 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Në dashuri po afron një periudhë e rëndësishme, ku duhet të kuptoni ndjenjat e vërteta të partnerit/es. Gjatë kësaj kohe duhet kujdes dhe qetësi...

Renato Mekolli i revoltuar për gjendjen e biznesit: Situata tragjike pas...

Per biznesin ka qene e veshtire te marre veten pas goditjes nga pandemia. Pas hapjes, shume prej pronareve ne sektore te ndryshem, kane ndjere...

Horoskopi, 27 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ju pret një ditë nën ritmin e duhur. Ndikimi i kundërt i Hënës do të krijojë probleme dhe do të favorizojë melankolinë. Puna do...

Horoskopi, 26 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ju pret një ditë nën ritmin e duhur. Ndikimi i kundërt i Hënës do të krijojë probleme dhe do të favorizojë melankolinë. Puna do...

Horoskopi, 24 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi E diela do të jetë mjaft e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, ku do të ketë përmirësime të ndjeshme në dashuri. Ka...