Kronika

#ONTOP

#ROZE

FOTOGALERI/ Familja mbretërore pozon me princeshën e vogël Xheraldinë

Princi Leka dhe Princeshe Elia kane publikuar sonte per here te pare foton me princeshe Xheraldine. Vogelushja eshte e rehatuar ne prehrin e se...

Horoskopi, 31 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nesër do të jetë ditë shumë më e mirë se ato që keni përjetuar që nga fillimi i javës. Tani mund të përmirësoni situatën...

Saimir Tahiri feston ditëlindjen ndersa dhia shytë i kafshon veshin

Ish ministri i Brendshem i denuar per shperdorim detyre, Saimir Tahiri ka festuar ditelindjen ne nje menyre ekzotike ku eshte shfaqur ne shoqerine e...

Horoskopi, 30 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nesër mund të viheni përpara disa vështirësive por nuk duhet të merreni me gjithçka pasi keni shumë probleme të tjera. Kthejeni faqen dhe lini...

Horoskopi, 29 Tetor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Në dashuri nuk priten lajme të mira nëse nuk merrni masa për të përmirësuar marrëdhënien. Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi...