VIDEO/Çifti në Sarandë bën s*ks në ballkon, pushuesit shohin çdogjë

0Shares
0

Videoja e mëposhtme është regjistruar në Sarandë, ku shfaqet një çift duke kryer marrëdhënie seksuale në ballkonin e apartamentit.

Kjo skenë ka nxitur reagimin dhe të qytetarëve të tjerë, të cilët e kanë denoncuar aktin, pasi rrotull mund të kishte edhe të mitur.

KLIKO VIDEO-

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje