Tag: seks

+18/Socialisti harron kamerën ndezur në mbledhjen e Këshillit, kapet duke bërë...

Ky është momenti i sikletshem kur një nga pjesëmarrësit e një takimi në Zoom harroi të fikte kamerën e tij dhe u kap duke...

PAMJE TE RENDA/Kap gruan me dashnorin duke bërë seks, i vret...

Një 42-vjeçar ka lënë të vdekur gruan e tij dhe ta dashurin e saj, pasi i gjeti duke kryer marrëdhënie seksuale. Juan Cralos Garcia, ka...

FOTO/Skandali që përfshin OKB, dy punonjës filmohen duke bërë seks në...

Një skandal seksual po bën bujë në media, teksa e përfshirë është makina e Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Në Izrael shfaqen dy persona...

Atak kardiak gjatë seksit, vdes 70-vjeçari në Gjirokastër

Një 70 vjeçar nga fshati Derviçian i Gjirokastrës ka ndërruar jetë gjatë paradites së sotme nga atak kardiak. Burime nga policia bëjnë me dije se...

COVID-19/Rregulli i ri në Angli, nuk lejohet seksi në shtëpi me...

Rregullat e reja në fuqi nga sot e bëjnë të paligjshme kryerjen e marredhenieve seksuale në shtëpi me dikë me të cilin nuk jeton. Kjo...

S*ks në makinë në zonën më të goditur nga COVID, çifti...

Nje situatë e pazakontë është ndeshur së fundi, ku një çift i cili është kapur duke bërë seks në një makinë u arrestuan për...

Instruktori vendos në internet reklamën: “Mëso makinën, paguaj me seks”, abuzon...

Një instruktor ka rene ne prangat e policise holandeze, duke e akuzuar atë për marrëdhënie seksuale me studenten e tij 17-vjeçare. Policia tha se...

VIDEO/Çifti në Sarandë bën s*ks në ballkon, pushuesit shohin çdogjë

Videoja e mëposhtme është regjistruar në Sarandë, ku shfaqet një çift duke kryer marrëdhënie seksuale në ballkonin e apartamentit. Kjo skenë ka nxitur reagimin dhe...

VIDEO/Po bënin s*ks afër dritares, gruaja humb jetën pasi rrëzohet nga...

Një grua humbi jetën pasi u rrëzua nga kati i nëntë i një pallati në Rusi ndërsa po bënte seks. Ajo vdiq, ndërsa partneri...

Marrëdhënie intime me të burgosurin, dënohet gardiana 26-vjeçare

Një gardiane në Angli është dënuar me 12 muaj burg, pasi u kap duke kryer marrëdhënie seksuale me një të burgosur. Sipas mediave angleze, Emily...