PAMJE TE RENDA/Kap gruan me dashnorin duke bërë seks, i vret me armë të dy

Një 42-vjeçar ka lënë të vdekur gruan e tij dhe ta dashurin e saj, pasi i gjeti duke kryer marrëdhënie seksuale.

Juan Cralos Garcia, ka gjetur të shoqen dhe dashnorin e saj në shtëpinë e familjes së tyre në Kolumbi, teksa ishin gjatë aktit dhe më pas i ka vrarë me armën e tij.

Edhe pse u dorëzua dhe rrëfeu krimin e tij për gruan 39 vjeç, nënë e tre fëmijëve, dhe dashnorin 35 vjeç, ai nuk shprehu pendesë.

“Ajo ishte e pabesë dhe unë çova në vend nderin tim duke e hequr nga kjo botë”, ka thënë ai.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje