Atak kardiak gjatë seksit, vdes 70-vjeçari në Gjirokastër

Një 70 vjeçar nga fshati Derviçian i Gjirokastrës ka ndërruar jetë gjatë paradites së sotme nga atak kardiak.

Burime nga policia bëjnë me dije se i moshuari ka ndërruar jetë teksa ishte në momente intime.

Siç mëson abcnews.al, i moshuari është dërguar në spital, por mjekët nuk kanë patur mundësi të bënin diçka për të pasi kishte ndërruar jetë në vend.

Policia është duke marrë të afërmit në pyetje për të zbuluar rrethanat e plota që çuan në humbjen e jetës së të moshuarit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje