Tag: Burri

Parandalohet një tjetër ngjarje e rëndë, burri në Gramsh mbante në...

Një 60-vjeçar me iniciale R. D. në fshatin Zgjup, Gramsh është arrestuar nga policia pasi dhunonte bashkëshorten tij. Gjatë kontrollit në banesën e tij...

E rëndë, gjendet i pajetë burri në Durrës

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të mërkure në Durrës. Policia bën me dije se në Arapaj, Durrës, është gjetur pa shenja...

Burri dhunon barbarisht në sy të fëmijëve bashkëshorten, arsyeja do ju...

“Përse e pagove ujin dhe dritat?”. Pas kësaj pyetjeje një 59-vjeçare është ndodhur nën dhunën e bashkëshortit, i cili e ka goditur derisa ajo është...

Dhunoi bashkëjetuesen dhe i theu orenditë në shtëpi, kapet në flagrancë...

Nje 35-vjeçar eshte arrestuar ne flagrance për veprat penale "Dhunë në familje" dhe "Shkatërrim i pronës" Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë...

Ngjarje e rëndë në Kamëz, plagosi me thikë gruan, i moshuari...

Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm, duke evituar një ngjarje të rëndë kriminale në familje. Mesohet se nje person ka goditur me thikë bashkëshorten në banesë....

Sherr në plazhin e Radhimës, burri zihet me policët për një...

Një konflikt ka ndodhur rreth dy orë më parë në plazhin e Radhimës. Mësohet se shtetasi me iniciale “E.A” ka  kundërshtuar punonjësit e Agjensisë Kombëtare...

Tragjedi me familjen shqiptare/Gruaja gjen bashkëshortin pajetë në garazh, në trup...

Tragjedhi në një familje shqiptare në Itali. Mesohet se një 35-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur nga bashkëshortja në Romë, brenda garazhit të shtëpisë...

Atak kardiak gjatë seksit, vdes 70-vjeçari në Gjirokastër

Një 70 vjeçar nga fshati Derviçian i Gjirokastrës ka ndërruar jetë gjatë paradites së sotme nga atak kardiak. Burime nga policia bëjnë me dije se...

E rëndë në Shkodër, burri do të shfrytëzonte si prostitutë bashkëjetuesen...

Tentoi të shfrytëzojë për prostitucion ndërmjet mashtrimit, dhunës fizike e psikologjike, bashkëjetuesen dhe vajzën e saj të mitur, vihet në pranga 37-vjeçari dhe shpallet...

Parandalohet krimi në Lezhë, arrestohet vjehrri që kërcënonte dhe rrihte nusen...

Një 65-vjeçar që ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nuses së djalit dhe e kërcënonte se do ta vriste, u vë në pranga. “Specialistët e...