FOTO/Skandali që përfshin OKB, dy punonjës filmohen duke bërë seks në makinë

Një skandal seksual po bën bujë në media, teksa e përfshirë është makina e Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Në Izrael shfaqen dy persona duke kryer marrëdhënie seksuale.

Një video shfaqet një grua me një fustan të kuq sipër një burri në sediljen e pasme të një 4×4 të bardhë me simbolet e OKB, duke bërë seks.

Mediat e huaja kanë bërë me dije se video u filmua në një rrugë kryesore nga bregdeti i Tel Aviv. “Besohet se ata janë anëtarë të stafit të një organizate paqeruajtëse në Izrael”, tha OKB.

Ndërkohë Stéphane Dujarric, zëdhënësi i Sekretarit të Përgjithshëm të OKB, António Guterres, e përshkroi sjelljen e parë në videon e 18 sekondave si “të neveritshme”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje