Instruktori vendos në internet reklamën: “Mëso makinën, paguaj me seks”, abuzon me 17 vjeçaren

Ndaje

Një instruktor ka rene ne prangat e policise holandeze, duke e akuzuar atë për marrëdhënie seksuale me studenten e tij 17-vjeçare. Policia tha se 23-vjeçari jepte mësime në këmbim të akteve seksuale me vajzën.

Ai dyshohet se ka vendosur reklama në sexjobs.nl, një faqe në internet që pretendon se është një “treg erotik”. Oficerët filluan hetimin e çështjes pasi panë postimin në faqen e internetit.

“I dyshuari reklamoi mësime lëvizëse për të mësuar makinën, të cilat mund të paguheshin duke kryer akte seksuale,” tha policia në një deklaratë. “Gjatë hetimit, ekipi zbuloi se i dyshuari kishte kryer marrëdhënie seksuale me vajzën.”

I dyshuari u arrestua në shtëpinë e tij në Capelle aan den IJssel, Zuid-Holland. Ai pritet të paraqitet para një gjykatësi të Shtunën (SOT) në një seancë fillestare.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje