+18/Socialisti harron kamerën ndezur në mbledhjen e Këshillit, kapet duke bërë seks

Ky është momenti i sikletshem kur një nga pjesëmarrësit e një takimi në Zoom harroi të fikte kamerën e tij dhe u kap duke bërë seks. Takimi drejtohej nga një anëtar i Partisë Socialiste dhe Lirisë, Leonel Brizola, i cili vazhdoi diskutimin megjithëse skenat që po transmetoheshin.

Ishte një takim në këshillin e Rio de Janeiro ku po raportohej se si të garantohej ushqimi për studentët në sistemin komunal gjatë pandemisë, shkruan “Daily Mail”.

Pamjet tregojnë se si një nga pjesëmarrësit la takimin dhe filloi të bënte seks në shtrat në sfond. Takimi, i cili filloi në orën 10 të mëngjesit, me sa duket po vazhdonte siç ishte planifikuar, por njëri nga pjesëmarrësit u ndal pas diskutimit dhe filloi të bënte seks në sfond me kamerën që akoma lëkundet.

Sipas gazetës lokale “Globo” personi në fjalë nuk ishte këshilltar i qytetit. Të njëjtat burime shkruajnë se takimi vazhdoi edhe për 4 orë të tjera pa ndërprerje. Këshilltarët e tjerë në takim vunë re skenat, por vendosën të injorojnë atë dhe të vazhdojnë të diskutojnë çështjen në fjalë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje