Covid-19 vazhdon të mbyllë institucione, kësaj radhe në Elbasan

Ndaje

Covid-19 vazhdon të mbyllë institucione shtetërore në vend.

Në Elbasan është mbyllur pavioni i pediatrisë pasi kanë rezultuar me koronavirus, dy sanitare dhe katër infermiere.

Ndërkohë, është hapur pavioni i ri covid në qendrën spitalore tek ish-urgjenca e vjetër.

Kujtojme se dhe ne Lushnje jane mbyllur materniteti dhe Instituti i Sigurimeve Shoqerore, ndersa ne Vlore u mbyll gjykata.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje