Tag: live

+18/Socialisti harron kamerën ndezur në mbledhjen e Këshillit, kapet duke bërë...

Ky është momenti i sikletshem kur një nga pjesëmarrësit e një takimi në Zoom harroi të fikte kamerën e tij dhe u kap duke...

PD shigjeton Ramën: Kryeministri “kap ça t’kapësh” i paguan 500 mijë...

Partia Demokratike ka zbuluar se kryeministri Edi Rama ka paguar 500 mijë euro inceneratorit që nuk ekziston në Fier. Ne nje dalje live, Dorian Teliti...

Do ta shihnim në Eurovision, por Arilena gjen mënyrën e veçantë...

Edhe pse ne Maj do ta shihnim Arilena Arën ne skenen e Eurovizionit, Këngëtarja ka menduar te mos rrije pasive por te vije afer...

VIDEO/”Tradhëtar kush del në rrugë”, Rama paralajmëron: Do i futim në...

Kryeminsitri Edi Rama ka dale serish ne nje lidhje live nga shtepia e tij, ne orarin kur fillon zyrtarisht shtetrrethimi ne te gjithe Shqiperine. Rama...

VIDEO/Rama shpall 5 pikat: Paketat celulare 50% më lirë, falas aksesi...

Në një dalje live nga Facebooku, kryeministri Rama paraqiti 5 pika përmes së cilave qytetarët do të përfitojnë paketa internet. Rama: Të ofrojmë shërbim sa më...

VIDEO/”Duhet të tregojë pse nuk mblodhi KED”, Meta njofton për...

Gjatë një konferencë të jashtëzakonshme, Kreu I Shteit, Ilir Meta ka bërë me dije se do të depozitojë një padi të re penale ndaj...

Mundësi për të gjithë qytetarët, Basha bashkëbisedim live në Facebook

Lulzim Basha, si asnjehere me pare, do te krijoje mundesi per te folur me te gjithe qytetaret shqiptare permes platformave te rrjeteve sociale. Vete, lideri...

Shoferë që ‘fluturojnë’ me shpejtësi nëpër rrugët e Tiranës, Policia arreston...

Policia Rrugore ka patrulluar dhe filmuar live, automjetet që kalonin në rrugën interurbane Tiranë-Durrës mbrëmjen e 3 janarit deri në orën 1 të ditës...

Meta hedh shortin për zgjedhjen e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi,...

Hidhet sot në mesditë në Presidencë shorti për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Lajmi është bërë me dije...

“Do t’i ndalim koncesionet për 13 oligarkët”, Basha pas takimit me...

Pas takimit me misionin e FMN, kryetari i demokratëve Lulzim Basha në një deklaratë për mediat u shpreh se buxheti i parashikuar nga qeveria...