Tag: socialisti

+18/Socialisti harron kamerën ndezur në mbledhjen e Këshillit, kapet duke bërë...

Ky është momenti i sikletshem kur një nga pjesëmarrësit e një takimi në Zoom harroi të fikte kamerën e tij dhe u kap duke...

VIDEO/Socialisti bën për ujë të ftohtë Alket Hysenin: Na ndatë dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon të bëjë publike denoncimet ndaj mazhorancës. Së fundmi në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar videon e një qytetari nga Saranda, i...

Deputetit nuk i bëjnë përshtypje rastet e krimit në Shkodër: Vrasje...

Një nga problemet më madhore që dukshëm ka pushtuar gjithë vendin, është rritja e numrit të vrasjeve ku shumicës prej tyre nuk i gjendet...