Tag: VIDEO

Zbardhen bisedat e babit me vajzen: Ndjenjat nuk komandohen, nuk e...

Jane zbardhur përgjimet e bisedave mes babait dhe vajzës së tij, në Maliq të Korçës, te siguruara nga gazetarja Lorena Kodra. Ne audio degjohet teksa...

VIDEO/Rama i paduruar: “KÇK” nis punën të hënën, dalin pamjet me...

Edhe pse pa e ditur dhe bere transparente sesa e ka prezantuar dhe para nderkombetareve paketen 'ANTI-KCK', Kryeministri Edi Rama e ka me ngut...

VIDEO/PD nuk i ‘ndahet’ kryeministrit: Nuk dëgjonte kur opozita denonconte kanabizimin...

Partia Demokratike me ane te nje video ka theksuar 'kokefortesine' e kryeministrit Edi Rama, teksa ajo dhe shume te tjere e kane kritikuar dhe...

Videoja me kokainë, PD tregon pse Rama nuk arreston Lefter Allën

Gent Strazimiri në një deklaratë nga selia e PD-së, u shpreh se video e kryebashkiakut ilegjitim të Bulqizës, që konsumon kokainë në një mjedis...

Video-skandali i kryebashkiakut/Ironia e Palokës: Rama do thotë se i bëri...

Ditën e djeshme, opinioni publik u trondit nga videoja e publikuar nga gazetari Artan Hoxha, ku shihej kryebashkiaku Lefter Alla, te pinte kokainë. Nga reagimet...

PD publikon emrin e kryebashkiakut që merr kokainë, reagon Alla: Nuk...

Pasi ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji zbuloi emrin e kryebashkiakut që konsumon kokainë sipas tij, kryetari i Bashkisë së Bulqizës ka mohuar akuzat, ndërsa...

PD kërkon largimin e Lefter Allës: Kryebashkiaku që pi kokainë, qeveria...

Ervin Salianji ka kërkuar largimin e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, pasi sipas PD është Alla, kryebashkiaku që u publikua në video duke marrë...

Gazetari: Kam një video ku shihet një kryetar bashkie duke pirë...

Pak javë më parë, në emisionin Opinion gazetari Artan Hoxha deklaroi se dispononte një video për një kryetar bashkie. Këtë të hënë, emisioni Opinion...

Pamjet e nxehta me ish-të dashurin, modelja e njohur reagon ashpër...

Ditën e djeshme një video e publikuar ku Arbenita Ismajli shfaqej duke u puthur me një djalë tjetër mori vëmendjen e të gjithëve dhe...

FOTO/E lidhur me reperin e njohur, modeles i dalin pamjet e...

Me një foto të publikuar pak më parë, të cilën e fshiu, Arbenita konfirmoi se është akoma në një lidhje me reperin Fero. Por sot...