Modelja shqiptare tregon se nuk ka parë kurrë p*rno në jetën e saj dhe është e lumtur

Ndaje

Modelja e njohur Arbenita Ismalaj ka treguar pa komplekse se nuk ka pare asnjehere porno dhe kete gje e ka bere per nje qellim te mire. Ajo ka publikuar se fundmi një video që flet për pornografinë, dhe një nga website-t më të mëdha siç është PornHub, i cili ka mbi 100 milionë shikime në ditë anembanë botës.

Ndër të tjera videoja flet për përdhunimet dhe abuzimet seksuale që janë përcjellë përmes internetit, dhe hetimet që kanë nisur ndaj faqes së njohur. Sipas videos, Pornhub po lejon dhe përfiton nga videot e dhunimit dhe trafikimit seksual të fëmijëve.

Arbenita e ka ndarë videon në Instastory-n e saj, ndërsa shkruan:

Jam e lumtur që nuk kam parë asnjëherë porno në jetën time”! Videoja tregon se ka pasur mjaft vajza të mitura që janë bërë pjesë e pornografisë, ndërsa bëhet thirrje për firmosjen e një peticioni, në mënyrë që t’i jepet fund abuzimeve seksuale.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje