Tag: mesazhi

Yuri Kim e prerë me politikën shqiptare: “S’ka më lojëra me...

Në një prononcim të shkurtër për mediat ndërsa i drejtohej Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, Yuri Kim e bëri të qartë se reforma zgjedhore...

Basha mesazh në 47-vjetorin e revoltës në Spaç: Askush s’duhet të...

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka kujtuar me një mesazh 47-vjetorin e revoltës në burgun e Spaçit. Ai shkruan se ato 3 ditë lirie...

Basha mesazh të ndjerë për ndarjen e parakohshme nga jeta të...

Sot u nda nga jeta ish-ministri dhe doktori i njohur Maksim Cikuli. Ky lajm i trishte ka terhequr vemendjen e kryeopozitarit Basha, i cili...

Zbardhen detajet nga takimi me aleatët, cili është aksioni që paralajmëroi...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha zhvilloi sot një takim me aleatët, ndërsa vendi ndodhet në një situatë të vështirë si pasojë e krizës së...

FOTO/Në frontin e luftës me virusin, Elvana Gjata zgjedh të urojë...

Në diten nderkombetare te nenes, nuk kane munguar urimet e kujtdo, madje dhe te VIP-ave me dedikime dhe statuse prekese. Njera prej tyre eshte...

“Çfarë dreqin është duke bërë?!” Zbulohet mesazhi që dërgoi Rama duke...

Ka patur debate dhe ne Angli mes zyrtareve te qeverise, ku ne thelb debati rrotullohej rreth voneses  ne marrjen e masave ndaj pandemise. Z. Campbell,...

SMS-të zbuluan se Rraja u strehua në shtëpinë e Ariol Halilajt...

Detaje të reja janë raportuar për atentatin i cili ndodhi në afërsi të mbikalimit të Shkozetit. Ariol Halilaj, 29 vjeç është arrestuar nga policia si...

VIDEO/”Mos përqafohen dhe shtrëngojnë duart”, mesazhi i Binos: Virusi nuk është...

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka shpërndarë një video me një mesazh nga specilasitja e ISHP, Silva Bino. Bino ka kërkuar që qytetarët të jenë...

VIDEO/Shefja e Infektivit tregon çfarë ndodh në spital, si mjekohen pacientët...

Shefja e Shërbimit të Spitalit Infektiv, Najada Çomo ka bërë një pasqyrim të gjendjen brenda spitalit ku edhe po marrin trajtimin e nevojshëm pacientët...

Një tjetër fundjavë në shtetrrethim, por Rama kujton qytetarët për lehtësirat...

Kryeministri Rama njofton se dita e nesërme do të jetë e fundit, që ka një orar të lëvizjes të lejuar deri në orën 13:00. Pas...