Pamje të mrekullueshme/Kur delfinët të shoqërojnë në udhëtimin tënd në detin Jon

Ndaje

Disa pamje të rralla janë rregjistruar mëngjesin e sotëm në plazhin e Livadhit në Himarë. Në to shihen disa delfinë të cilët notojnë fare pranë siperfaqes në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë.

Siç duket ujrat e detit Jon janë të preferuar për delfinët, ndërkohë që pamjet janë mbreslënëse.

Videoja eshte publikuar nga Valbona Selimllari, e cila ka shkruar:

“Kur rastesia e nje shetitje ne detin Jon i buzeqeshi fatit tim, per ta bere shetitjen bashke me delfinet e mrekullueshem”.

https://www.instagram.com/p/CB70KBUg8_X/?utm_source=ig_embed

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje