Tag: Cifti

U rrah keq nga gruaja e Nojës, vajza e videos së...

Videoja e bujshme ku dy vajza ziheshin per nje djale, vazhdon ende te terheqe vemendje, kjo per shkak te deklaratave qe njera prej protagonisteve...

Tragjike në New York, çifti shqiptar humbet jetën në aksident

Një çift shqiptar kane humbur jeten tragjikisht ne New York. Mediat e huaja bëjnë me dije se makina me të cilën udhëtonte çifti shqiptar Muharem...

Zbulohet heroinë, si u arrestua çifti i të rinjve nga Tirana

Policia e Tiranës vijon goditjet ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, ku gjatë orëve të fundit forcat “Shqiponja” kanë arrestuar një çift të...

E FUNDIT/Çifti nga Tirana shfrytëzonin të miturën si prostitutë, si e...

Një çift kanë shfrytëzuar si prostitutë një vajzë të mitur për një periudhë të gjatë kohe, nën kërcënimin për jetën dhe se do i...

Koronavirusi po i pengonte, nusja dhe dhëndri martohen në kufi

Kufijtë e mbyllur mes shteteve si pasojë e COVID-19 nuk i ka penguar dhëndrin suedez dhe nusen norvegjeze që të martohen. Çifti e zhvilloi...

FOTO/Vajza e regjisorit të famshëm fejohet me një shqiptar, dedikimi romantik...

Vajza e regjisorit të famshëm Steven Spielberg është fejuar me një djalë me origjinë shqiptare dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë e...

FOTO/Rrëfimi prekës i vajzës në CNN: Si koronavirusi ndau çiftin shqiptar...

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, një hapësirë e vecantë iu është kushtuar viktimave të koronavirusit dhe historive të tyre. Mes tyre është edhe historia...

Historia e çiftit nga Durrësi, kaluan tre ditë në qeli pse...

Një histori e pazakontë vjen nga Durrësi. Bëhet fjalë për Marsel Papajorgjin, 31 vjeç dhe Oksana Papajorgjin, prindër të një vajze 8-vjeçare, të cilët...

Merr flakë shtëpia në Mat, plagosen çifti i bashkëshortëve me dy...

Katër anëtarë të një familje në Mat mbetën të lënduar ndërsa banesa e tyre u përfshi nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:55...

Shërohen nga COVID 19, çifti nga Tropoja lë spitalin e Infektivit

Çifti i bashkëshortëve në Tropojë, që ishin dhe dy rastet e para të konfirmuara në qytetin verior me COVID 19, janë shëruar. Burime për Ora...