VIDEO+18/ Cifti kapet duke e bere ne supermarket

0Shares
0

Një çift italianësh janë kapur nga kamerat e sigurisë teksa kryenin marrëdhënie seksuale brenda një super-marketi.

Çifti u strehua tek kendi i ushqimeve për qentë për të plotësuar qejfet e tyre, edhe pse ne fakt gjithe marketi vezhgohet nga kamera.

Pasi mbaruan punë, ata bën edhe pazaret, ndërsa sipas mediave vendase, filmimi është bërë në një zonw qe nuk eshte bere publike.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje