Roze

#ONTOP

#ROZE

FOTO/Modelja e famshme e “Playboy” refuzon ofertën në politikë: Do të...

Maria Liman, modelja seksi, e konsideruar si një nga tifozet më tërheqëse të Kupës së Botës në vitin 2018, ka zbuluar se i kanë...

FOTO/”Sherri’ me Shkëlzenin u harrua, momenti kur Rezarta Shkurta përqafon Arminën

Një sherr virtual bëri bujë para disa kohësh, debat i cili përfshiu familjet Berisha dhe Hoxha. Gjithçka nisi nga një postim i ish-kryeministrit Sali Berisha, i...

“Kampion bote me 140 mijë lekë shpërblim”, Stefi Prifti tregon detaje:...

Vazhdojnë reagimet dhe thirrjet e personazheve të njohur nga arti, të cilët janë prekur nga historia e kampionit të boksit Klevis Çelaj. Kujtojmë se Çelaj...

Veleshnja reagim të fortë: I dhamë 100 mijë euro Notre Dame...

Historia e kampionit të boksit që jeton ne kushte të vështira dhe i lënë në harresë nga shteti, ka rrembyer vemendjen e shumë personazheve...

VIDEO/”Pini urinën tuaj”, Madonna bën sugjerimin e çmendur, sa e mundur...

Madonna (61 vjeç) aktualisht  është në turneun e saj 'Madame X'. Por ylli i popit është aktive në rrjetet sociale ku ka postuar një...