Roze

#ONTOP

#ROZE

Gangsteri nga Azia i mërzitur se e quajtën milioner shqiptar

Një gangster nga Azia, sic e quan ai veten, është përfshirë gabimisht në një artikull për të rinjtë milionerë shqiptarë në një gazetaë britanike. Daily...

FOTO GALERI/ Ledina Çelo “i vjedh” bikinit Demi Lovatos, në kërkim...

Ndodh shpesh që VIP-t të kapen ”mat” me të njëjtat veshje. Këtë herë ka qenë radha e këngëtares shqiptare Ledina Çelo e cila po...

Ermal Mamaqi zbulon bisedën në ‘off record’ për Arielin homo

Teksa nuk ishin në transmetim, Ermal Mamaqi nuk la pa e ngacmuar Anxhelina Hadërgjonaj për Arielin, grimierin e famshëm të motrave Kardashian me të...

+18/ Klaudia Pepa trondit me videon e bicikletes

Balerina shqiptare Klaudia Pepa ka postuar nje video ku kapercen kufijte. Kesaj here disa sekonda me vithe qe dridhen nga kushedi cfare kane mbajtur...

Marinsja amerikane “zhvishet” për Instagramin

Vitet nën betim dhe armë nuk i dhanë as karrierën dhe as famën që do të dëshironte, por ama i falën një fizik që...