FOTOLAJM/ Maske me bidonin e ujit ne urban

0Shares
0

Nuk ju kishte shkuar ne mendje qe do te shikonit nje dite ne Tirane nje lloj te ri maske plastike.

Ne kete foto shfaqet nje grua qe eshte maskuar plotesisht perfshire edhe floket, fytyren dhe qafen. Per kete ka perdorur nje bidon uji nga ata dhjete litra.


Fotografia eshte bere ne nje urban ne vendet e Azise dhe me pas eshte ndjekur si shembull edhe kur udheton me motor /DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje