Rajoni

#ONTOP

#ROZE

Në Kosovë, Rita Orën e duan më shumë se Dua Lipën!...

Që ka rivalitet mes këngëtareve Rita Ora dhe Dua Lipa, kjo tashmë është e ditur. Pas artikullit të gjatë të ditës së djeshme nga ‘The...

Horoskopi, 21 shtator 2018/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do të arrini të shtini në dorë një projekt mjaft interesant, i cili do ju lejojë që të qartësoni perspektivat në raport me të...

Çfarë po ndodh me gjoksin e Çiljetës?! Shikoni fotot që i...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga njihej për përmasat e bëshme trupore. Gjoksi i saj gjigant ka qenë ndër më të komentuarit në mediat rozë dhe kur ajo...

FOTO/Një brune dhe një bjonde, zbulohet se me kë do të...

Edi Manushi do të shfaqet sërish me 'Procesi Sportiv' aty ku jemi mësuar ta shohim gjithmonë, por këtë radhë në shoqërinë e dy vajzave...

VIDEO/Pas bashkëpunimit të suksesshëm me Fisnikët, këngëtari publikon projektin e radhës

I pandalshëm Hekuran Krasniqi. Suksesi i radhës është i garantuar. Pas këngës himn “Shqiptare” me grupin e njohur Fisnikët një tjetër projekt është finalizuar në...