Dosje

#ONTOP

#ROZE

“I sëmurë dhe në rrezik për jetën”, zbulohet gjendja shëndetësore e...

Para disa kohësh, portalet shkruajtën lajme jo te mira për kengetarin e preferuar të muzikës tallava, Muharrem Ahmeti. Informacionet u konfimuan më pas nga...

FOTO/I pari që zbuloi talentin e saj, Sidrit Bejleri ka këto...

Fifi është kthyer sërish në “Kënga Magjike” me  një baladë, e cila është pritur mjaft mirë. Përveç pëlqimit të fansave, Fifin e kanë mbështetur...

Horoskopi, 20 nentor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ambient mjaft i ngrohte sot për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me afër se kurrë me partnerin tuaj dhe do kuptoheni...

Pranë Kim Kardashian, grimieri shqiptar Mario Dedivanoviç flet hapur: Jam homoseksual

Grimieri shqiptar, Mario Dedivanoviç e ka deklaruar publikisht se është homoseksual. Make-up artisti i shoqëruar  nga Kim Kardashian, beri deklaratat kur mori çmimin “American...

FOTO/Sapo është bërë nënë, këngëtarja shqiptare po korr sukses ndërkombëtar

Një prej këngëtarëve që po njeh sukses pa bërë shumë zhurmë është Rona Nishliu. Kengetarja sapo eshte bërë nënë, por po njeh suksese më...