Telegram

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 24 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dashuria: Yjet njoftojnë pak trazira në jetën tuaj në çift, por juve ju takon t’i bëni gjërat në atë mënyra që të shkojnë në...

Aktorja bën zbulimin tek vetja: “Jam panseksuale”, ja çfarë do të...

Bella Thorne ka zbuluar së fundmi se eshte panseksuale, një term që i referohet njerëzve të cilët tërhiqen pas qenieve të gjalla dhe jo...

Oriola dhe Kejvina postojnë fotot nga plazhi, dy modelet provokojnë me...

Me të ardhur vera dhe vajzat e Showbizzit nuk kane vonuar duke ekspozuar linjat e tyre perfekte trupore me bikini qe ua nxjerrin me...

Horoskopi, 23 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dashuria: Ata që duan të vazhdojnë një histori të rëndësishme mund të vendosin gjithashtu që të hedhin hapa të mëtejshme në lidhjen e tyre....

“Jam me kancer”, Kastro Zizo jep sqarimet pas postimit që i...

Një postim i fundit i tij i tronditi të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Kastro njoftoi ne rrethana te paqarta se ishte...